KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12086285

nr 1208 6285

Blandteknik

signerad PO Berg, blyerts / kol, daterad -68. Motivet: 52x41 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 oktober 2018
kl 18:46:15

26/9 21:31:36 1      Vinnande bud

Märthaskolan